معرفی بروگارواس

نمایندگی بروگارولاس در ایران

نمایندگی بروگارولاس

نمایندگی بروگارولاس در ایران : بروگارولاس در سال 1885 تأسیس شد که رسالت آن از ابتدا به توسعه، تولید و بازاریابی روانکارها و لوازم جانبی صنعتی اختصاص داشته است.

BESLUX روان کننده های با کارایی بالا متعلق به پیشرفته ترین طیف محصولات از نظر تکنولوژیکی تولید شده توسط برو گارولاس است. آنها برای حل مشکلات روانکاری در پیچیده ترین مکانیسم ها و تحمل شدیدترین شرایط روانکاری طراحی شده اند. محصول BESLUX زمانی که یک روان کننده استاندارد معمولی قادر به برآوردن نیازهای روانکاری مورد نیاز نباشد، اکیدا توصیه می شود. شرکت بروگارولاس در نسل سوم مدیریت، و با مالکیت 100 درصد خانواده بروگارولاس است، این شرکت با دارا بودن سابقه ای 140 ساله فعالیت درخشانی در سراسر جهان داشته است، همینطور  در حال حاضر به عنوان یک شرکت سازنده روانکارهای صنعتی محصولات خود را با 100 درصد تولید در اسپانیا، توسط نمایندگی هایش به 50 کشور جهان عرضه می کند.

شرکت بروگارولاس درRUBI (25 کیلومتری حومه شهر بارسلون) واقع شده است، که دارای 150 کارمند، و صاحب یکی از مدرن‌ترین امکانات تولیدی برای تولید روان‌کننده‌های صنعتی ویژه با 30.000 متر مربع مساحت فضای تولیدی، مرکز R + D  با 600 متر مربع فضای مجهز به جدیدترین تجهیزات تحقیقاتی و تحلیلی و متخصصان بسیار آموزش دیده در دنیای تریبولوژی و 10.000 متر مربع فضای  انبار(مرکز لجیستسکی) با ظرفیت ذخیره سازی 14.000 پالت از محصولات تولیدی توسط این شرکت می باشد.

این شرکت اولین تولید کننده گریس در اسپانیا، یکی از پنج تولید کننده برتر در اروپا، دومین تولید کننده گریس های باریم کمپلکس در جهان، وبا بیش از 4000 مشتری دائمی ،این امکان را ایجاد کرده است تا 40% درصد فروش خود را  به کشورهای دیگر صادر کند.

شرکت برو گارولاس در حال تکامل مداوم است، اصل اساسی کیفیت است که با ISO-9001،   DANIELI، FLSmidth، FLENDER ،NSF ، ISO IATF-16949 ، PCAL (ارتش اسپانیا) و تأییدیه های بین المللی متعدد و به رسمیت شناختن طیف محصولات این شرکت تضمین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *