روغن امولیسیون شونده

  • محصولZET CUT 8402F-I که به عنوان محصولی عمومی برای عملیات ماشین کاری و سنگ زنی در آلومینیوم، فولاد و چدن استفاده و معرفی می­شود. این محصول نتایج بسیار خوبی در ارتباط با مصرف بسیار کم، بدون ایجاد کف حتی در پروسه سنگ زنی خزشی در صنایع مختلف توربین سازی، اتومبیل و دیگر صنایع در ایران داشته است.
  • محصول ZET-cut 9205-I که به عنوان محصولی عمومی برای عملیات ماشین کاری و سنگ زنی فولاد و چدن استفاده و معرفی می­شود.
  • محصول ZET CUT 521-I که محصولی کاملا سنتتیک که در آب حل میشود و ضاهری کاملا شفاف دارد و برای عملیات سنگ زنی یا برش شیشه استفاده و معرفی می­شود .
  • محصول ZET CUT 8950-I برای پروسه های خاص و سنگین در آلومینیوم استفاده و معرفی می گردد.

محصولات گروه VISCOWAS ZET – ، محصولاتی محلول در آب ، فاقد روغن های معدنی ، مناسب برای تمام عملیات ماشینکاری: چدن ، فولاد و آلومینیوم با ظاهر و رفتار مشابه آب و از طرف دیگر خواص روانکاری روغن که طبق مشاهدات و تجربه مشتریانی که از این محصولات استفاده کرده اند،  چرخه عمر ابزار را 150تا 300% بیشتر می­کند و مصرف آب صابون را نیز 50% تا 70% کاهش می­دهند. از محصولات این گروه می توان از

ZET VISCOWAS 10, 20, 30, 41, 43-I نام برد.

محصول فوق مانند دیگر محصولات این گروه عاری از مواد ضد قارچ، ضد باکتری و ضد کف می باشند، بنابراین هیچ افزودنی برای بهبود خواص محصول وجود ندارد

هیچ نوع باکتری یا قارچی وجود ندارد (این مایع عاری از روغن معدنی و ماده امولسیون کننده است، به طوری که هیچ زمینه رشدی برای آنها شکل نمی گیرد)

این محصول کاملا شفاف و قابل ترکیب در هر نسبتی است – صرف نظر از اینکه آیا کنسانتره به آب اضافه شده یا بالعکس

 دستگاه های تمیز- محصول مانند آب است و بنابراین دستگاه هم تمیز می شود

محصولات روان کاری خنک کننده مورد بحث، چسبندگی در شفت های ابزار ایجاد نمی کنند.

محصولات گروه ویسکو واس در شرکت محصولات خودرو بوش، زیمنس، شرکت ابزار برقی متابو و دیگر شرکتها مورد استفاده قرار میگیرد.