دسته‌بندی نشده

گریس نسوز

null

گریس نسوز یک ماده جامد می باشد که با توجه به داشتن افزودنی در این محصول خاصیت آن دو چندان شده است. گریس ها در دمای طبیعی به شکل نیمه جامد و جامد می شوند. این نوع گریس ها قابل استفاده در زمینه های مختلف می باشند که همین امر آن را تبدیل به یک محصول پرفروش و پرطرفدار نموده است، به همین منظور شما برای خرید آن می توانید به مکان هایی که به صورت اختصاصی و ویژه به فروش آن می‌پردازند مراجعه کنید.

۹۰ درصد از گریس ها به صورت روغن پایه می باشند، در نتیجه نقش بسیار مهمی را در روانکاری بلبرینگ وسایر عوامل دارند و همچنین در مواقعی که به دما و پایداری زیاد احتیاج داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید. از روغن های پایه معدنی در شرایط استاندارد و عادی استفاده می‌شود.

گریس نسوز با کیفیت دارای رنگ و غلظت بسیار مشخص می باشد، به گونه‌ای که رنگ محصول باید به صورت قهوه ای کاملاً روشن باشد و همچنین زیاد رقیق نباشد که توجه به این نکته بسیار مهم و حائز اهمیت خواهد بود. از نظر بو این محصول دارای بوی ملایم بوده و تقریباً مشابه سایر مشتقات نفتی می باشد، در نتیجه تشخیص آن بسیار آسان بوده و نیاز به مهارت و تخصص خاصی ندارد و شما با استفاده از بو می توانید به کیفیت آن پی ببرید.

اگر دوست دارید با کاربرد گریس ها آشنا بشوید این مقاله را مشاهده نمایید!

عنوان محتواگریس نسوز
کد نویسندهchavoshiتعداد تصاویر-
تعداد کلمه محتوا1904تعداد تیترهای داخلی6
لینک های منابعx.comx.comx.com

خواص شیمیایی گریس نسوز

خواص گریس نسوز بسیار زیاد می باشد، به همین منظور بیشتر مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند که از آن استفاده کنند و این باعث شده است که جایگزین بسیار مناسبی در میان محصولات مشابه به خود پیدا کند. گریس نسوز از مخلوط غلظت دهنده ها و سایر موارد تشکیل شده است که عبارتند از صابون و همچنین روغن های صنعتی و روان کننده ها که هر کدام از آنها کاملاً استاندارد و به صورت مشخص به کار رفته اند.

غلظت دهنده های به کار رفته در گریس نسوز از هیدروکربن های خاصی تشکیل شده اند که غلظت دهنده های لیتیومی بهترین نوع آن می باشند که مقاومت حرارتی گریس را بالاتر خواهند برد. داشتن گرانروی درگریس نسوز یکی از بارزترین خصوصیات شیمیایی آن به شمار می آید که باعث ماندگاری و همچنین روانکاری بالا در این محصول می شود.

یکی دیگر از خواص شیمیایی این محصول داشتن ویسکوزیته پایدار و بالای آن می باشد که این امر باعث می شود که در دمای بالا عملکرد بسیار مناسب تری را از خود نشان دهد و همچنین در برابر بار سنگین نیز بسیار خوب عمل می کند، در نتیجه داشتن خواص شیمیایی مناسب در این محصول بسیار مهم می باشد که علاوه بر ماندگاری و طول عمر، این محصول از نظر اقتصادی نیز آن را بسیار بهینه و به صرفه تر می نماید که برای مصرف‌کنندگان نیز این مسئله بسیار موثر خواهد بود

پیشنهاد میشود جهت کسب اطلاع بیشتر مقاله جداکننده روغن گالاکسی را مشاهده نمایید!

null

عملکرد گریس نسوز

عملکرد گریس نسوز برای قطعاتی که نیاز به روانکاری مکرر دارند بسیار خوب بوده بر خلاف سایر محصولات قابلیت خنک کنندگی و پاک کنندگی را دارا می باشد و همچنین بسیاری از قطعات بدون استفاده از گریس ها قابلیت کار کردن را ندارند و این نوع گریس ها در مقابل سایر روانکارها از مقدار مصرف کمتری برخوردار هستند، ولی با این وجود جایگاه بالاتری را نسبت به آنها دارند، به همین منظور قابل مقایسه و جایگزین نمودن با مواد دیگر نمی باشند.

وقتی شما از گریس نسوز استفاده می‌کنید نیاز به روانکاری بسیار کمی دارید که همین امر باعث صرفه‌جویی و پایین رفتن هزینه ها خواهد شد و همچنین کاهش تعمیرات نیز یکی از مزیت های بسیار خوب است. گریس ها به صورت یک عایق بسیار خوب در مقابل گرد و غبار و سایر عوامل خارجی عمل می‌کنند.

یکی دیگر از عملکرد های این محصول این می باشد که سر و صدا را در قطعات مورد نظر به شدت کاهش می دهد، به همین منظور مانع از ساییده شدن و خوردگی قطعات و همچنین بالا رفتن طول عمر آن ها می شود. وقتی شما از این محصول استفاده می کنید مانع از داغ شدن موتور می شوید، در نتیجه کارایی خودروی شما بسیار بالا می رود، به همین منظور شما نیاز به تعمیر زودهنگام قطعات موتور خودروی خود نمی باشید که هزینه زیادی را در بر خواهد داشت.

همه این ویژگی های خاص باعث عملکرد بسیار مناسب این محصول شده است، در نتیجه هنگام مصرف آن بسیار دقت نمایید به گونه‌ای که هر وقت قطعه شما نیاز به روغنکاری و گریس داشت در اسرع وقت آن را انجام دهید، زیرا کوتاهی در این زمینه باعث می شود که قطعات خودرو شما به شدت آسیب ببیند و هزینه بالایی را در بر داشته باشد.

مقاله روغن امولیسیون شونده یکی از مقالات برتر برای افزایش اطلاعات میباشد!

null

موارد مصرف گریس نسوز

مصرف گریس نسوز در هر دمایی امکانپذیر می باشد اما کارایی روغن ها در دمای استاندارد قطعا بهتر بوده، به گونه ای که در ماشین آلاتی که در دماهای بالا سرعت پایین و تحت شرایط عملیات دشوار کار می‌کنند از این روان کارها به جای روغن ها استفاده می کنند.

موارد مصرف دیگر این محصول در شرایطی می باشد که قطعه مورد نظر امکان زنگ زدگی و پوسیدگی در آن وجود دارد و وقتی شما از این نوع گریس استفاده می کنید قطعا باعث افزایش طول عمر آن خواهید شد و همچنین وقتی قطعه مورد نظر شما با آب تماس دارد می توانید از این نوع گریس ها استفاده کنید که مانع از آسیب دیدن آن می شود.

موارد مصرف دیگر این محصول در شرایط آب و هوایی مرطوب می باشد، زیرا این نوع آب و هوا باعث می شود که قطعات شما زودتر دچار خوردگی و پوسیدگی شوند و وقتی شما از این گریس استفاده می‌کنید به دلیل داشتن ترکیبات و خاصیت شیمیایی خوردگی و پوسیدگی آن را به شدت کاهش می دهد.

با استفاده از پیشرفته شدن صنایع و استفاده از ماشین آلات بسیار پیشرفته امروزه از این گریس ها برای این نوع ماشین آلات ها استفاده می کنند. موارد مصرف دیگر این محصول علاوه بر خودرو ها، استفاده نمودن آن در دستگاه های رنگ آمیزی، دستگاه برش، دستگاه چاپ و خیلی از موارد دیگر می باشد که همین امر آن را تبدیل به یکی از پر کاربرد ترین محصولات نموده است که به کار بردن آن در تمامی این موارد بسیار موثر و بهینه می باشد.

اگر علاقه مند هستید میتوانید مقاله معرفی بروگاواس را مطالعه نمایید!

null

بهترین برند های گریس نسوز

گریس نسوز انواع مختلفی دارد که هر کدام دارای ویژگی ها و خاصیت های مختلفی هستند. در حال حاضر در داخل کشور برند های معتبر خارجی با کیفیت بسیار بالا و با ارزش وجود دارد که شما می توانید آن را خریداری و مورد استفاده قرار دهید، یکی از این برندها برند فوکوس بوده که آلمانی می باشد و با استفاده از بهترین تکنولوژی و فناوری های روز دنیا درست شده است و یکی از مناسبت رین روان کننده ها برای از بین بردن استطکاک می باشد.

برند کلوب نیز آلمانی بوده که در زمینه‌های مختلفی از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. برند مولیکوت توسط یکی از شرکت‌های آمریکایی ساخته شده است که به عنوان گریس تخصصی شناخته شده می باشد.

برند اس کا اف توسط شرکت سوئدی بوده که در زمینه سیستم های روانکاری بسیار فعالیت دارد.
یکی دیگر از برندهای شناخته شده برند اف. آ. گ می باشد که متعلق به گروه شفلر از بزرگترین تولیدکنندگان آلمان بوده و در مصارف خودرو و هوافضا و صنایع دیگر بوده که در تولید آن از تجهیزات بسیار حرفه‌ای استفاده نموده اند.

با توجه به اینکه همه این برندها بسیار شناخته شده و معروف هستند متاسفانه نوع تقلبی آن نیز وارد بازار شده‌اند و افراد سودجویی نیز وجود دارند که به فروش آنها می‌پردازند، به همین منظور شما هنگام خرید آن به نشان استاندارد و سایر ویژگی مانند نوع غلظت و خیلی از موارد دیگر آن توجه کنید و بعد از بررسی جز به جز تمامی این موارد اقدام به خرید آن کنید، به همین منظور انتخاب یک محصول با برند مناسب بسیار مهم می باشد.

این برند ها به دلیل داشتن سابقه درازمدت و درخشان قطعاً فروش بهتری را دارا می باشند و به همین منظور شما با اطمینان خاطر می توانید آنها را خریداری کنید.

null

مواد تشکیل دهنده گریس نسوز

یکی از مواد به کار رفته در این محصول مواد ضد زنگ می باشند که همانگونه که از اسمش پیدا می باشد خاصیت ضد زنگ بودن را دارد می باشد. مواد به کار رفته دیگر در این محصول، بازدارنده اکسیداسیون می باشد که یک ماده بسیار اساسی و خاص در آن بوده و همچنین مواد ضد کف نیز از مواد به کار رفته دیگر در این محصول می باشد.

مواد پایدار کننده به کار رفته در آن باعث مقاومت و همچنین بالا رفتن سایر خصوصیات آن می شوند. مواد بهبود دهنده ویسکوزیته در این محصول به همراه مواد پایین آورنده نقطه جوش باعث می‌شوند که خودرو و سایر قطعات در برابر کار کردن در طولانی مدت کمتر داغ شوند که در بین تمام این ترکیبات به کار رفته در گریس نسوز مواد بازدارنده اکسیداسیون تاثیر بسیار زیادی در تقویت گریس و همچنین امکان استفاده نمودن آن در تمام شرایط دمایی مخصوصاً در دمای بالا را دارا می باشند.

با توجه به اهمیت هر کدام از این مواد تولید کنندگان این محصول تمام تلاش خود را می‌کنند که مواد اولیه آن را از مکان‌های معتبر و سرشناس خریداری کنند و بعد از اینکه به روش آزمایشگاهی از کیفیت آن اطمینان خاطر پیدا نمودند، آن را مورد استفاده قرار می‌دهند که این امر نشان دهنده اهمیت دادن تولید کنندگان به مصرف کنندگان می باشد که نتیجه آن ایجاد یک محصول با کیفیت و درجه یک خواهد داد.

null

قیمت خرید گریس نسوز

خرید گریس نسوز به روش های مختلف صورت می گیرد که هر کدام از این روش ها دارای مزیت های بسیار خوب می باشند که استفاده نمودن از هر کدام از آنها با توجه به شرایط و درخواست خود مشتریان انجام می‌شود و همچنین قیمت خرید گریس نسوز نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام از آنها به صورت مستقیم و غیرمستقیم تاثیر به سزایی بر روی قیمت و نرخ آن خواهند داشت و با توجه به تورم های موجود در بازار قیمت این محصول بسیار متغیر بوده و شما برای آگاهی بیشتر در این زمینه می توانید به افرادی که به صورت اختصاصی به فروش آن می‌پردازند مراجعه کنید و یا اینکه به خود تولیدکنندگان آن نیز مراجعه نموده که قیمت واقعی و حقیقی محصول را به شما خواهند گفت.

قیمت خرید این محصول بستگی به نوع بسته‌بندی آن نیز دارد که هرچقدر بسته‌بندی آن شکیل تر باشد قطعاً دارای قیمت بالاتری خواهد بود و همچنین کیفیت و نوع مواد به کار رفته در آن نیز بر روی نرخ آن تاثیر گذار خواهد بود. روش خرید افراد نیز تأثیر بالایی بر روی قیمت آن دارد، به گونه ای که اگر شما به صورت مستقیم آن را خریداری کنید می توانید این محصول را با قیمت واقعی آن تهیه کنید، به همین منظور بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که با استفاده از این روش محصول مورد نظر خود را خریداری و مورد استفاده قرار دهند.

شما برای آگاهی بیشتر از قیمت دقیق این محصول می توانید به سایت ما مراجعه کنید که تمام قیمت های آن کاملا به روز و دقیق بوده و همچنین با توجه به اینکه تمام خدمات این سایت به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود از نظر اقتصادی نیز قطعا برای مصرف‌کنندگان مقرون به صرفه تر خواهد بود که از جمله این خدمات ارسال رایگان و همچنین مشاوره دادن به مشتریان در طول شبانه روز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *