محصولات آواس

کاویتاسیون

کاویتاسیون

در پیشرفت‌هایمان در فناوری فاضلاب، از طبیعت یاد می‌گیریم. برخی از اثرات و خواص فیزیکی، بیولوژیکی یا شیمیایی اغلب نقشی را ایفا می کنند که در نگاه اول غیرمنتظره است. کاویتاسیون یکی از این اصول است و بسیار شناخته شده است. به طور کلی، کاویتاسیون به این معنی است که حباب های کوچک کاویتاسیون در کنار جریان مواد، به عنوان مثال در سیستم های لوله، تشکیل می شوند. این اغلب اثرات منفی دارد، زیرا مواد آسیب می بینند، اما اثرات مثبت کاویتاسیون نیز جزو خواص بالقوه است و اغلب دست کم گرفته می شود. با فناوری کاویتاسیون awas GLI، ما موفق شده‌ایم یک سیستم تصفیه را بر اساس این اصل ساده از طریق پیشرفت‌های بیشتر هدفمند ایجاد کنیم، که اکنون مرکزی برای تصفیه فاضلاب است.

این فناوری کاویتاسیون مزایای زیادی را ارائه می دهد. کاویتاسیون هیدرودینامیکی تولید شده استفاده از مواد شیمیایی خطرناک، مضر و گران برای محیط زیست را حذف می کند. ذرات آلوده موجود در فاضلاب به دلیل «اثر کاویتاسیون» تأثیر مثبتی در حذف مواد محلول در آب دارند. شکلی از راکتور کاویتاسیون که از نظر فناوری جریان مطلوب است، امکان عملیات کم تعمیر و نگهداری با افت فشار کم را در همان زمان می‌دهد.

توسعه حباب بخار با نیروهای انفجاری آن، کاربردهای احتمالی زیادی را در فناوری فاضلاب با توانایی تخریب شگفت‌انگیزارائه می‌دهد. به عنوان بخشی از یک مطالعه تحقیق و توسعه، مواد تشکیل دهنده، مانند گلیکول های محلول در آب، توسط کاویتاسیون یا ضربه های میکروسکوپی بخار حذف شدند.

به این ترتیب، ما توانستیم ثابت کنیم که می‌توانیم گلیکول‌ها و الکل‌ها را سریع‌تر، مؤثرتر و موفقیت‌آمیزتر از سیستم های بیو لوژیک  که به‌طور جداگانه برای این مشکل طراحی می شوند،تصفیه کنیم.

برای آشنایی با گریس های خودرو میتوانید این مقاله را دنبال بکنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *