محصولات آواس

تصفیه فاضلابهای روغنی و خاص آواس آلمان

آواش آلمان

تصفیه فاضلابهای روغنی و خاص آواس آلمان : روش های توسعه یافته شرکت بین المللی اواس در دهه های اخیر توانسته است که بسیار جدی روش های  استفاده از آب فرآوری شده و فاضلاب صنعتی را متحول کرده است.

ماژولهای سیستم جدا سازی روغن که توسط آواس ثبت اختراع شده است، قادر است تا  با فن  آوری گردابی و با نیاز بسیار کم به تعمیر و نگهداری راندمان تمیز سازی فاضلاب را به حداکثر ممکن برساند، ضمن اینکه هزینه های عملیاتی و نگهداری را بشدت کاهش می دهد، و نیز  نیازی به قطعات یدکی ندارد.

علاوه بر این سیستم های تخلیه هم که نیازی به مخازن ذخیره سازی متوسط و حجمی ندارند، اجزای دیگر سیستم های تصفیه گروه شرکت های آواس آلمان مانند نانو فلوتیشن، سیستم های جداسازی امولسیونها، فناوریهای تصفیه باران برای فلش اول و دوم و سیستم جدید توسعه یافته ” بدون پسماند مایع”، سیستم Zero Liquid Discharge با راندمان و بهره وری بالا و الهام گرفته شده از فرآینده های طبیعی هم سیستم های آواس را کامل می کنند.

سیستم های گروه شرکت های آواس آلمان مناسب برای جایگزینی سیستم های تصفیه قدیمی و منسوخ شده است که با هزینه های بالای عملیاتی و نگهداری می باشند.

 با توجه به طراحی سیستم های گروه شرکت های آواس آلمان که بسیار اثربخش و کارآ است در ضمن موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در فضا نیز می شوند، و با استفاده از فن آوری های جداسازی گروه شرکت های آواس آلمان ،  همزمان، می توان از سازه های موجود بدون هیچ گونه هزینه های بالای برای تبدیل استفاده کرد.

ما با استفاده از تجربه بین المللی و رویکرد نوآورانه خود ، همیشه یک قدم جلوتر می باشیم!

تیم ما با رضایت خاطر و اطمینان کامل تمام ایده خوب را برای ساخت یا نوسازی تصفیه خانه های فاضلاب شما ارائه داده و طراحی می کند.

ما 40 سال است که این کار را با موفقیت انجام می دهیم.

ما را به چالش بکشید …

برای آشنایی با گریس های خودرو میتوانید این مقاله را دنبال بکنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *